Büyüler – Büyüler Nasıl İşler?

Televizyon, film, çizgi roman, roman ve birçok durumda çocuk rehberleri gibi şu anda bize erişilebilen çeşitli medya mağazalarına çok teşekkürler, hepimiz “Büyü” terimine alışkınız. soğutma büyüsü, yalnızca makul veya bilimsel yollarla tamamen dile getirilemeyen doğaüstü, paranormal olarak kabul edilebilecek gerçek alanlarını manipüle etme aracıdır. Sihir, büyük topluluk aracılığıyla sık sık tuhaf veya şüpheli olarak kabul edilir ve bu nedenle de tecrit veya gizlilik içinde uygulanır. Birçoğumuz hala tarif edemediğimiz şeylerle ilgileniyoruz ve bu yüzden şimdi çoğumuz bile sihir kavramını kınıyoruz. Sihri çağrıştırmak için muhtemelen en yaygın tekniklerden biri büyü büyüleri kullanmaktır. Bir büyü büyüsü, genellikle bir büyü büyücüsünün istediği etkilere bağlı olarak, çok basit bir büyücüdür ya da sadece oldukça karmaşık bir 1’dir. Muhtemelen beyaz büyüde olduğu gibi daha fazla kişinin ruhsallığına yardım etmek için kullanılabilirler veya kara büyüde olduğu gibi kalanlara da zarar vermek için kullanılabilirler. Günümüz sihirbazları normalde büyünün birisinin daha fazla dini büyüme elde etmek için sayısız yaklaşımdan biri olarak kabul edildiğini beyan eder. Diğer her türlü tarihsel uygulamada olduğu gibi, sihir onlarca yıldır uygulanan ancak kesinlikle ve mantıksal olarak dile getirilemeyen çeşitli şeyler arasındadır.

Sihirli büyüler bu işi nasıl yapabilir?

Özetle, bir sihirbazın sorumluluğu, büyüyü yaratabilmek için yaygın olarak yönetilemeyen güçleri düzenlemek ve ayrıca büyü büyülerinin tezahür etmesini sağlamak, bu gerçeği üretmeye yardımcı olur. Sihir, aynı zamanda, kişinin tanımlanmış en eski mevzuatına da bağlı olabilir: “her hareket için kesinlikle” büyü genellikle bir bedeli vardır “şeklinde yorumlayan eşit ve karşıt bir tepki vardır. Genel olarak konuşursak, bir büyü, genellikle istedikleri sonuca ulaşmalarına yardımcı olan doğal olmayan ve manevi güçleri kontrol etme konusunda herhangi bir ustalıkla büyür. Birisi, talepleri için büyü oluşturmak için mum yakma, ilahi, görselleştirme ve sürücünün tekrarlayan tezahürü gibi birçok uygulamayı kullanarak kullanabilir.

Normalde, sihir büyüleri ve stratejileri, cazibe kurallarının, bir kişinin aklını gerçekten istediği herhangi bir şeye net bir şekilde ayarladığı ve sonuçta belirtilen faktör veya sürücünün yalnızca gerçeklik. Tek fark genellikle büyü büyüsünün normalde doğaüstü ile birlikte okült yapmasıdır. Açıkçası, bu türleri kullanarak çok az uygunsuz bulabilirsiniz, çünkü büyü en erken günlerden veya adamdan beri var olan tanımlanmış uygulamalardan biridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *